Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Serverfile facut de un amic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
eXoKiLLeR
Fondator
eXoKiLLeR


Rank: Fondator
Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 192
€uro €uro : 81849
Varsta Varsta : 25
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Couter Strike
Serverfile facut de un amic Empty
MesajSubiect: Serverfile facut de un amic Serverfile facut de un amic Icon_minitimeMar Apr 09, 2013 11:17 am

alutare amorezatii am decis sa postez acest server files in speranta ca o sa va placa si o sa va fie de folos...

Protejat : Anti Api + IPFW Rules ( Atentie!!! Intrati in filezilla in /USR/LOCAL/ETC ; Acolo gasiti fisierul ipfw.rules...Descarcati-l , modificati-l cu notepad si acolo unde gasiti un ip de hamachi cu .100 modificati cu ip-ul vostru, iar ultimul grup de cifre va fi inlocuit cu 100, exact cum e acolo).
Iteme 2010 Implementate si se gasesc in shopuri.
Iteme 2011 implementate dar nu se gasesc in shopuri, stiu eu de ce am facut asta...
Armuri mistret, urs ,tigru implementate.
Level 127 implementat
La intrarea pe server ve-ti primi o intampinare cu serverul meu , veti primi 900kk si alte minuni...(Asta se schimba din filezilla la /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/,cautati fisierul main_quest_lv 1 il descarcati , il modificati in notepad si il puneti la loc...)
NPC in romana (Apare tot serverul meu...ca sa schimbati asta : /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object cautati folderele 20092 si 20094; le downloadati in interiorul lor sunt mai multe fisiere le editati cu notepad, apoi puneti inapoi folderele cu overwrite)
In NPC-uri avem iteme 2010 + iteme clasice
20015, 9008, 9007, 20092, 20094 fixe, va trebui sa aduceti 9004 unde vreti voi acolo sunt roua, binecuvantarile si frizurile de war...
Fierar upgrade 100% fara iteme, 0 yang...
Am pus si PortMap, de redprci2008, mi se pare cel mai fain, va avertizez nu aprindeti porturile 3306 si 22...

Users& Passwords :
Virtual PC:
root
mcncc.com
Navicat:
root
123456
Filezilla:
root
mcncc.com

Client recomandat : Abesgaara v3.7 , cel putin la mine s-a miscat impecabil...
Buguri rezolvate in mare parte...
Server tradus in mare parte...
Va mai ramane doar sa il configurati cu sysinstall , sa va dati GM si asta e tot...

DOWNLOAD DEPOSITFILES
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

DOWNLOAD TORRENT
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Va rog sa stati la seed !!!

Astept comentarii, pareri, opinii , poate si "multumesc-uri" daca va fost de folos
Sa nu aud ca e copiat si alte balarii, pentru ca am muncit la el
Bonsuri 20 toate, 3k pv

Spor

Poze NPC :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sper sa va fie de folos!
Sus In jos
https://amorezati.forummo.com

Serverfile facut de un amic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Server Zm gata facut
t Server Samp gata facut
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Gaming :: Metin2 :: ServerFiles-